Alba

Alba, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sv.Filip i Jakov, 23.9.2017, Bez stravy
Alba
Termín:
23.9.2017 – 30.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:55268327
78,50 € Konečná cena

Označenie usporiadajúcej CK: Hotel Alba - Štúdiá Bez Stravy
Popis

Dovolenkový komplex pozostáva z 3-poschodového hotela a radových 2-poschodových apartmánov v tichom prostredí 500 m od centra mestečka Sv. Filip i Jakov a 3 km severne od Biogradu na Moru. Pláž je štrková, vzdialená 50 - 150 m, možnosť prenájmu ležadiel a slnečníkov. V letovisku sa nachádza viac ako kilometer dlhá piesočná pláž Iza Banja s pozvoľným vstupom do mora, preto je vhodná najmä pre rodiny s malými deťmi. Pláž je rozdelená širokými betónovými mólami a v niektorých častiach ju lemuje borovicový porast, takže ponúka aj príjemný tieň. Na pláži sú k dispozícii aj sprchy a kabínky na prezlečenie. Táto pláž bola ocenená"Modrou vlajkou" - symbolom čistoty.VYBAVENIE:

hotelová recepcia so zmenárňou, reštaurácia, bar, výťah, aperitív bar, Wi-Fi v celom objekte zdarma, v komplexe recepcia pre apartmány, plážová reštaurácia s terasou, supermarket, parkovanie pred hotelom.UBYTOVANIE:

2-lôžkové štúdiá s kuchynským kútom na prvom a druhom poschodí hotela s balkónom, orientované na morskú stranu, možnosť prístelky.STRAVOVANIE:

individuálne
ŠPORT A ZÁBAVA:

tenisové kurty zdarma (za príplatok rakety a loptičky), detské ihrisko, plážový volejbal, vodné športy, plachtenie, škola potápania, požičiavanie bicyklov, animácie od 22.6. do 31.8. pre dospelých aj deti, miniclub pre deti 4- 12 r., mini disco.

Poznámka
VERNOSTNÉ ZĽAVY 3% za 1 a 2 účasti a 5% za 3 a viacnásobnú účasť na zájazde s CK


AKCIA 7=6:


v obdobiach od 27.5. do 17.6. a od 9.9. do 16.9.


AKCIA 7=5:


v obdobiach od 19.4. do 27.5. a od 16.9. do 6.10. sú zahrnuté v cene


Základná cena obsahuje:


prenájom apartmánu bez stravy na 7 nocí, WiFi, parkovanie


Povinné príplatky /noc:


taxa a servisné poplatky 2 € (osoba od 18r.), 1 € (osoba 12-18r.)


Príplatky /osoba: prístelka 7 €/noc


Minimálny počet nocí: 3


príplatok za pobyt v období 10.6.-16.9.2017 na 1 alebo 2 noci +30%
Poznámka
VERNOSTNÉ ZĽAVY 3% za 1 a 2 účasti a 5% za 3 a viacnásobnú účasť na zájazde s CK


AKCIA 7=6:


v obdobiach od 27.5. do 17.6. a od 9.9. do 16.9.


AKCIA 7=5:


v obdobiach od 19.4. do 27.5. a od 16.9. do 6.10. nie sú zahrnuté v cene


Základná cena obsahuje:


prenájom apartmánu bez stravy na 1 noc, WiFi, parkovanie


Povinné príplatky /noc:


taxa a servisné poplatky 2 € (osoba od 18r.), 1 € (osoba 12-18r.)


Príplatky /osoba: prístelka 7 €/noc


Minimálny počet nocí: 3


príplatok za pobyt v období 10.6.-16.9.2017 na 1 alebo 2 noci +30%
Odoslaním tohto formulára urobíte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán alebo štúdio, platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, overíme aktuálnu voľnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK