Apartpenzión Promajna

Apartpenzión Promajna, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Promajna, 23.9.2017, -
Apartpenzión Promajna
LM
Termín:
23.9.2017 – 30.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:-
Číslo termínu:57140878
102 € Konečná cena

Označenie usporiadajúcej CK: Apartpenzion Promajna
Kapacita
2-posteľová izba: 5
3-posteľová izba: 1
4-lôžkový apartmán: 2
6-lôžkový apartmán: 1
Celkom osôb: 29
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Poloha
Krásny moderný apartpenzion je situovaný v obľúbenom letovisku Promajna, ležiacom na Makarskej riviére, vo vzdialenosti asi 120 m od krištáľovo čistého mora. Promajna je menšie a pokojné mestečko a nájdete tu reštaurácie, kaviarne a obchodíky so suvenírmi. Vo vzdialenosti asi 2 km sa nachádza pomerne rušnejšie letovisko Baška Voda a asi 7 km je vzdialené známe letovisko Makarska.
Vybavenie
Štandardne vybavené izby a apartmány s príslušenstvom, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie, v blízkosti reštaurácia.
Ubytovanie
Apartenzion Promajna ponúka príjemné ubytovanie penzionového typu. Ubytovanie je zabezpečené v dvoch až trojlôžkových izbách a štvor alebo šesťlôžkovom apartmáne. Bližší popis každého typu izby alebo apartmánu nájdete nižšie v popise každej ubytovacej jednotky.
Stravovanie
Vlastné. Možnosť dokúpenia polpenzie - raňajky formou švédskych stolov a večere s nápojmi - výber z menu. Stravovanie prebieha v reštaurácii Marko cca 250 m od Apartpenzionu.
Odporúčame tiež návštevu miestnych reštaurácií.
Šport
Vodné a plážové športy, tenisové kurty, plážový volejbal, hádzaná, basketbal, minigolf, v okolí sa nachádzajú reštaurácie, bary, diskotéky, široká ponuka kultúrno-spoločenského vyžitia. Pre deti: skákadlá a rôzne atrakcie.
Tipy
Trogir: starobylé mesto zaradené organizáciou UNESCO do zoznamu pamiatok kultúrneho dedičstva. Split: najväčšie mesto na chorvátskom pobreží, mimoriadne bohaté na kultúrne pamiatky. Dubrovník: najnavštevovanejšie turistické miesto na chorvátskom Jadrane. Zaradené do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Park prírody Biokovo: chránený park je skalnatou pobrežné oblasti s jedinečnými prírodnými rysy. Medžugorie: pútnické miesto, miesto plné lásky, miesto plné radosti a milosti. Miesto nazvanej "spovednici sveta". Lodný výlet s fishpiknikem: poldenný alebo celodenný výlet loďou podĺž pobrežia alebo na okolité ostrovy, spojené s ochutnávkou miestnych špecialít.
Pláž
Okruhliaková: asi 120 m od apartpenziónu, pobrežie porastené píniami. S pozvoľným prístupom do mora.
M_text
asi 120 m od penziónu.
More
asi 120
Centrum
asi 200
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2017
AKCIA POLPENZIA:
2 Dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov ZDARMA
Vlastni
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, klimatizácia, parkovanie, pobytová taxa, upratovanie, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Autobus
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, klimatizácia, autobusová doprava tam i späť, pobytová taxa, upratovanie, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
InfoJed1
P 1/2 B
Jednotka1A
Obsadenosť 2 osoby, 2-lôžková izba so soc. zariadením, klimatizácia, TV/SAT, balkón s bočným pohľadom na more.
InfoJed2
P 1/3 B
Jednotka2A
Dvojlôžková izba s jednou prístelkou, so soc. zariadením, klimatizácia, TV/SAT, balkón s bočným pohľadom na pohorie Biokovo.
InfoJed3
TRILO 4
Jednotka3A
Obsadenosť 2-4 osoby, 2 samostatné spálne, kuch. kút s jedálenským stolom, soc. zariadenie, TV/SAT, balkón s bočným pohľadom na more.
InfoJed4
QUADRI 6
Jednotka4A
Obsadenosť 4-6 osob, 3 samostatné spálne, denná miestnosť s kuch. kútom a jedálenským stolom, 2x soc.zariadenia, TV/SAT, balkón s výhľadom na more.

Odoslaním tohto formulára urobíte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán alebo štúdio, platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, overíme aktuálnu voľnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK