Vily Miran

Vily Miran, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pirovac, 7.10.2017, Bez stravy
Vily Miran
LM
Termín:
7.10.2017 – 14.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:56898844
129 € 110 € Konečná cena

Poloha
nachádzajú sa cca 1 km od centra mestečka Pirovac.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, parkovisko, tanečná terasa, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
typ 1/4 AP-CO - veľkosť cca 48 m2, dve 2lôžkové spálne , vždy denná miestnosť a vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok, obedov a večerí formou bufetu v hoteli Miran. 
Pláž
prírodná, okruhliakovo - kamenistá, cca 30 m.
Šport
vonkajší bazén s morskou vodou pri hoteli Miran, športové ihrisko, detské ihrisko, tenisové kurty, možnosť zapožičania bicyklov, vodné športy.
Doplňujúce informácie
parkovisko za poplatok cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1 x týždenne, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby od 18 rokov - 1,80 EUR/deň, osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (cca 6 EUR/deň) - platí sa na mieste., Parkovanie cca 5 EUR/deň - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára urobíte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán alebo štúdio, platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, overíme aktuálnu voľnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK