Apartpenzión Promajna

Apartpenzión Promajna, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Promajna, 23.9.2017, -
Apartpenzión Promajna
LM
Termín:
23.9.2017 – 30.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:-
Číslo termínu:57140878
102 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu:: Apartpenzion Promajna
Kapacita
2-posteľová izba: 5
3-posteľová izba: 1
4-lôžkový apartmán: 2
6-lôžkový apartmán: 1
Celkom osôb: 29
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Poloha
Krásny moderný apartpenzion je situovaný v obľúbenom letovisku Promajna, ležiacom na Makarskej riviére, vo vzdialenosti asi 120 m od krištáľovo čistého mora. Promajna je menšie a pokojné mestečko a nájdete tu reštaurácie, kaviarne a obchodíky so suvenírmi. Vo vzdialenosti asi 2 km sa nachádza pomerne rušnejšie letovisko Baška Voda a asi 7 km je vzdialené známe letovisko Makarska.
Vybavenie
Štandardne vybavené izby a apartmány s príslušenstvom, klimatizácia, Wi-Fi, parkovanie, v blízkosti reštaurácia.
Ubytovanie
Apartenzion Promajna ponúka príjemné ubytovanie penzionového typu. Ubytovanie je zabezpečené v dvoch až trojlôžkových izbách a štvor alebo šesťlôžkovom apartmáne. Bližší popis každého typu izby alebo apartmánu nájdete nižšie v popise každej ubytovacej jednotky.
Stravovanie
Vlastné. Možnosť dokúpenia polpenzie - raňajky formou švédskych stolov a večere s nápojmi - výber z menu. Stravovanie prebieha v reštaurácii Marko cca 250 m od Apartpenzionu.
Odporúčame tiež návštevu miestnych reštaurácií.
Šport
Vodné a plážové športy, tenisové kurty, plážový volejbal, hádzaná, basketbal, minigolf, v okolí sa nachádzajú reštaurácie, bary, diskotéky, široká ponuka kultúrno-spoločenského vyžitia. Pre deti: skákadlá a rôzne atrakcie.
Tipy
Trogir: starobylé mesto zaradené organizáciou UNESCO do zoznamu pamiatok kultúrneho dedičstva. Split: najväčšie mesto na chorvátskom pobreží, mimoriadne bohaté na kultúrne pamiatky. Dubrovník: najnavštevovanejšie turistické miesto na chorvátskom Jadrane. Zaradené do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Park prírody Biokovo: chránený park je skalnatou pobrežné oblasti s jedinečnými prírodnými rysy. Medžugorie: pútnické miesto, miesto plné lásky, miesto plné radosti a milosti. Miesto nazvanej "spovednici sveta". Lodný výlet s fishpiknikem: poldenný alebo celodenný výlet loďou podĺž pobrežia alebo na okolité ostrovy, spojené s ochutnávkou miestnych špecialít.
Pláž
Okruhliaková: asi 120 m od apartpenziónu, pobrežie porastené píniami. S pozvoľným prístupom do mora.
M_text
asi 120 m od penziónu.
More
asi 120
Centrum
asi 200
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2017
AKCIA POLPENZIA:
2 Dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov ZDARMA
Vlastni
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, klimatizácia, parkovanie, pobytová taxa, upratovanie, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Autobus
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, klimatizácia, autobusová doprava tam i späť, pobytová taxa, upratovanie, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
InfoJed1
P 1/2 B
Jednotka1A
Obsadenosť 2 osoby, 2-lôžková izba so soc. zariadením, klimatizácia, TV/SAT, balkón s bočným pohľadom na more.
InfoJed2
P 1/3 B
Jednotka2A
Dvojlôžková izba s jednou prístelkou, so soc. zariadením, klimatizácia, TV/SAT, balkón s bočným pohľadom na pohorie Biokovo.
InfoJed3
TRILO 4
Jednotka3A
Obsadenosť 2-4 osoby, 2 samostatné spálne, kuch. kút s jedálenským stolom, soc. zariadenie, TV/SAT, balkón s bočným pohľadom na more.
InfoJed4
QUADRI 6
Jednotka4A
Obsadenosť 4-6 osob, 3 samostatné spálne, denná miestnosť s kuch. kútom a jedálenským stolom, 2x soc.zariadenia, TV/SAT, balkón s výhľadom na more.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK