Japonsko (nejen) pro gurmány

Japonsko (nejen) pro gurmány, Japonsko, 12.5.2018, Polpenzia

Japonsko (nejen) pro gurmány

Japonsko (nejen) pro gurmány
Termín:
12.5.2018 – 19.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:57868139
2 809 € Konečná cena

Popis
Praha –  Tokio : přílet večer; k večeři tradiční a oblíbené japonské "jídlo na cesty" bentó  v pohodlném expresu z letiště; ubytování.okio : čtvrť Asakusa – atmosférický chrám Sensódži a brána Kaminarimon ; výlet lodí po řece Sumida, císařská zahrada Hamarikjú; procházka slavnou čtvrtí obchodů a bank Ginza s divadlem Kabukiza a elegantní supermoderní čtvrtí Šiodome ; řízená degustace slavného japonského rýžového vína   saké ;  večeře ve znamení kuchyně tropického souostroví Okinawa s oblíbenými specialitami, jako je rafute, gója čampuru či sukugarasu,  na trávení si můžete dát sklenku nejsilnější japonské pálenky  awamori .okio : výlet expresem do Nikkó  , jednoho z nekrásnějších míst v Japonsku –  hrobky největších z šógunů Tokugawa v prastarých cedrových lesích , chrám Rinnódži, svatyně Tóšógú, Taijúin a další památky; při dobrém počasí po návratu pohled (při dobrém počasí) na Tokio z nejvyšší  TV  věže na světě  (634 m) – Sky Tree; k večeři ochutnáme křupavou tempuru  – nejčerstvější ryby , krevety , místní  houby a zelenina smažené do zlatova ve speciálním těstíčku, to vše podávané se speciální omáčkou a polévkou miso.okio – Himedži   – Ósaka: přejezd šinkansenem do Himedži –  návštěva největšího a nejkrásnějšího původně dochovaného japonského hradu ; podvečerní Ósaka – div moderní architektury  Umeda Sky Building se střešní observatoří pod otevřeným nebem; povečeříme nejslavnější japonské jídlo suši  tak, jak má být připraveno a jak má vypadat –  tuňák , který se rozplyne na jazyku, losos, sladké krevety, sněhový krab a neskutečný výběr neznámých a exotických ryb; pro zájemce noční Ósaka – procházka retro čtvrtí Šinsekai , kde můžeme ochutnat  vyhlášenou ósackou specialitu  takojaki (těstové kuličky plněné chobotnicí), čtvrť jídla a zábavy Namba  s arkádami Dótombori a mostem Ebisubaši.Kjóto : celodenní prohlídka císařského města s nejkrásnějšími památkami, kulturními perlami Japonska  – slavný chrám Kijómizudera vysoko nad městem,  chramový komplex Zenrindži  s krásným výhledem na město, jedna z nejfotografovanějších památek v Japonsku – Zlatý pavilon v chrámu Kinkakudži; procházka uličkami starého Kjóta; k večeři si dopřejeme vrcholný kulinářský zážitek – slavné kóbské hovězí (z tzv. japonského skotu wagjú) v jedné z nejlepších teppanjaki restaurací v Japonsku.Kjóto – Nara – Ósaka – Praha: výlet vlakem do tradičního centra japonského buddhismu velký Buddha v největší dřevěné stavbě na světě v chrámu Tódaidži;  procházka v atmosférické svatyni Fušimi Inari , světově známé díky filmu Gejša; večeře v typické místní hospodě  izakaja s obrovským výběrem nejoblíbenějších japonských jídel, jako je grilované maso na špejli  jakitori , skvělá smažená ryba hoke , sašimi a mnohé další; večer odlet z ósackého letiště Kansai, přílet do ČR 8. den.

Odoslaním tohto formulára urobíte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán alebo štúdio, platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, overíme aktuálnu voľnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK