Prečo cestovať s APPLE Travel?

Kto sme

Vitajte na stránke cestovnej agentúry APPLE Travel .

 

 Zuzana RIGOVÁ - majiteľka

 Grand Canyon - Arizona - 2014

Pár slov o mne.. 

V cestovnom ruchu pracujem už od roku 2007.

Začala som cestovať presne tak ako vy – ako bežný klient. Vždy som sa najprv na dovolenku tešila, ale keď som si mala vybrať z nespočetného množstva katalógov, musela som obehnúť niekoľko cestovných kancelárií, uvedomila som si, že iba plytvám časom a som z toho chaosu akurát tak otrávená a znechutená. Niekoľko dní až týždňov som nerobila nič iné ako vyberala hotely a počítala cenu z cenníkov, ktoré už aj tak akuálne neboli.

Na dovolenku som nakoniec išla unavená a dúfajúc, že som si vybrala správne. Verte ale, že to nie vždy tak dobre dopadlo..

Všetko sa zmenilo keď som sa v roku 2007 prvý krát stretla s pojmom cestovná agentúra a začala som v nej pracovať.

Za tie roky som navštívila množstvo krajín a hotelov, pretože chcem poznať krajiny a hotely ktoré má cestovná agentúra APPLE Travel vo svojej ponuke.  

APPLE Travel pracuje s online rezervačným systémom všetkých slovenských aj niektorých českých cestovných kancelárií s ktorými má uzatvorenú zmluvu o autorizovanom zastúpení, má priame zastúpenie a tiež online rezervačný systém nemeckých a rakúskych CK, recenzie hotelov, online rezerváciu hotelov kdekoľvek na svete za najvýhodnejšie ceny, ubytovanie v súkromných apartmánoch v Chorvátsku. 

Toto všetko vám šetrí čas a tiež peniaze, pretože všetko vybavíte na jednom mieste – na www.appletravel.sk

 

                                                                                                                  

Aký je rozdiel medzi cestovnou kanceláriou a cestovnou agentúrou?

Cestovné agentúry sú autorizovanými predajcami cestovných kancelárií – akési ich „vysunuté pracovisko“ Robia tú najzložitejšiu prácu, pretože priamo zastupujú niekoľko desiatok cestovných kancelárií. Okrem zodpovednosti a rovnakých cien s cestovnými kanceláriami, u ktorých si dovolenku alebo poznávací zájazd vyberiete, majú ešte veľa ďalších výhod a benefitov.

Výhody výberu dovolenky v cestovnej agentúre

1. Širší výber destinácií

V cestovnej agentúre ponúkame zájazdy niekoľkých desiatok cestovných kancelárií, tunajších aj zahraničných, špecialistov na letné aj zimné dovolenky. Náš všeobecný prehľad je veľké plus, preto budete mať väčšiu možnosť výberu ako v cestovnej kancelárii, ktorá sa snaží presadiť si len svoje destinácie na ktoré je zameraná s obmedzeným počtom hotelov.

2. Práca so zľavami

Okrem troch cestovných kancelárií, ktoré na Slovensku uvádzajú konečné ceny vrátane poplatkov, má, žiaľ, každá väčšia cestovná kancelária iný výpočet celkovej ceny zájazdu a rozdielne sumy za povinné príplatky. Ovládame výpočty cien všetkých cestovných kancelárií, a teda ak ste si už vybrali konkrétny hotel aj s termínom vašej dovolenky, vieme vám presne to isté ponúknuť za lepšiu cenu od inej, možno zodpovednejšej cestovnej kancelárie.

3. Kontaktná osoba 

Pomôže vám s výberom dovolenky, odpovie vám na prípadné otázky, a najdôležitejšie je, že bude vašou kontaktnou osobou aj v prípade reklamácie. Nie je sa teda čoho báť, inváziou zahraničných cestoviek na slovenský trh môžete vďaka lepším cenám len získať. Využiť širšie možnosti ponúk v cestovných agentúrach, veď CK a CA = rovnaké ceny + rovnaká zodpovednosť.

 

Cestovná agentúra APPLE Travel nie je partnerom iba pre cestovné kancelárie,

ale v prvom rade pre vás a vašu dobrú dovolenku.

 

 V roku 2015 sme sa zaradili medzi najlepšie cestovné agentúry Slovenska.